close

Elgon

Witamy na stronie hurtowni Elgon

Rekonstruktor w olejku Luminoil 300 ml

Rekonstruktor w postaci pianki do włosów farbowanych, zniszczonych i po trwałej. Odżywka w piance do wewnętrznej rekonstrukcji struktury włosa oraz do wzmocnienia efektu koloryzacji o bardzo szerokim zastosowaniu

Brak w magazynie
33,63 zł

Opis

Rekonstruktor w postaci pianki do włosów farbowanych, zniszczonych i po trwałej.

Odżywka w piance do wewnętrznej rekonstrukcji struktury włosa oraz do wzmocnienia efektu koloryzacji o bardzo szerokim zastosowaniu.

Wyjątkowość tego produktu polega nie tylko na specyficznej konsystencji, ale przede wszystkim na wysokim ph zbliżonym do 7, które jest niespotykane przy odżywkach oraz rekonstruktorach.

Priorytetem odżywki Luminoil, nie jest nadanie włosom miękkości i domkniecie łuski, ale intensywne uzupełnienie ubytków włosowych.

Luminoil nie ma działania zakwaszającego (nie zamyka łuski), natomiast wykorzystuje już otwartą łuskę występującą przy włosach zniszczonych lub np. po zabiegu koloryzacji - wnika głęboko do wnętrza włosa wypełniając jego ubytki, co w przypadku zabiegu koloryzacji pomaga zainstalować mocno pigment farby (przydatne przy włosach wytrawionych), ?dopychając? go tak aby się nie wypłukał. W przypadku aplikacji po koloryzacji konieczne jest, dodatkowe zakwaszenie włosa, by domknąć łuskę (Luminoil pozostawiamy na ok. 3-4 min. delikatnie i lekko go zmywamy, a następnie zakwaszamy włos przy użyciu Pack 1).

Luminoil jest idealnym produktem także do włosów cienkich, ponieważ jego aplikacja prócz rekonstrukcji i odżywienia, zapewnia pogrubienie włosa i zwiększenie objętości. W takim przypadku do zakwaszenia zaleca się produkt nie obciążający włosów o lekkiej formule Sinsea 7 Oil.

Luminoil idealnie nadaje się do zabiegów pod sauna.

Bogata nuta zapachowa produktu, z powodu wysokiego ph, pojawia się dopiero w momencie suszenia włosów.

Brak informacji.